Pīlings ir viena no populārākajām sejas procedūrām tieši tumšajos un mazāk saulainajos mēnešos, taču vairums klientu izvairās veikt šo procedūru, jo ir radies nepatiess viedoklis.
Šodienas publikācijā padalīsimies ar savu redzējumu par populārākajiem mītiem.
Pīlings ir abrazīvs kā skrubis un sabojā ādas virsējo slāni.
Pīlinga mērķis ir iespējami maigā veidā palīdzēt ādai atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām, izlīdzinot sejas ādas raga slāni, nevis šo slāni noņemot vai sabojāt.
Pēc pīlinga ļoti bieži ir sejas ādas apdegums un izteikta sejas ādas lobīšanās.
Mūsdienās biežāk izmantojamos pīlingos nav tik spēcīgu skābju sastāvu, lai radītu tik izteiktu kairinājumu. Speciālists pēc procedūras brīdina par iespējamu lobīšanos, kas vairumā gadījumu nav izteikta un atkarīga no izmantojamā pīlinga ekspozīcijas laika uz ādas.
Pīlingu nedrīkst veikt, ja ir jūtīga āda.
Pat, ja Jums ir jutīga āda, pinnes, rozācija vai ekzēma, Jūs joprojām varat veikt pīlinga procedūru. Daži pīlingi ir izstrādāti pat jutīgai ādai vai ādai, kurai ir nosliece uz rozāciju. Daži pīlingi palīdz nomierināt ādu, mazinot iekaisumu.
Man pietiks ar vienu pīlinga procedūru.
Lai gan rezultāti, piemēram, gaišāks, jauneklīgāks ādas tonis, ir redzami pēc vienas pīlinga procedūras, Jums var būt nepieciešamas vairāk procedūras, lai iegūtu labākus rezultātus. Piemēram, piestrādājot pie problēmām, kas saistītas ar dziļākām grumbām, pūtītēm vai tumšiem plankumiem.
Uzticies mūsu speciālistiem un ļauj savai ādai atjaunoties un starot!