Par mums

Sākums Par mums

Dr. Gundegas Provais privātprakse

Dermatoloģe-veneroloģe Dr. Gundega Provais
Izglītība:

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti. Ārste izmanto jaunākās metodes dermatoloģijā, kuras ir apguvusi Rīgas Stradiņu universitātes rezidentūrā, gan arī apmeklējot seminārus un profesionālās konferences ar vadošajiem nozares ekspertiem. 

Pieredze:

Dr. Provais ir iecienīta dermatoveneroloģe Jēkabpilī un bijusi atzīta par Jēkabpils reģionālās slimnīcas mēneša labāko ārsti.

Sava privātprakse ir sapnis, kas izlolots pēc veiksmīga darba Jēkabpils reģionālajā slimnīcā un Lāzermedicīnas klīnikā. Ar pieredzi ādas diagnostikā un paplašinātu asinsvadu likvidācijā. 

Lāzerepilācija ir darbs - aizraušanās, kas palīdz cilvēkiem celt pašpārliecinātību un justies labāk.
Ķirurgs, proktologs, flebologs Dr. med. Ints Bruņenieks
Izglītība:

Absolvējis Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultāti, 2006.gadā ieguvis ķirurga sertifikātu, 2009.gadā flebologa sertifikātu, 2020. gadā – medicīnas zinātņu doktora grādu (Dr. med.). 

Savas prasmes un zināšanas regulāri papildina starptautiskos kongresos.

Pieredze:
Vairāk nekā 20 gadu pieredze proktoloģijā un vairāk nekā 10 gadu pieredze fleboloģijā. Liela pieredze lāzertehnoloģiju izmantošanā proktoloģijā (hemoroīdu, fissūras, pilonidālās slimības ārstēšanā) un fleboloģijā (vēnu lāzeroperāciju veikšana).
Dr. med. Ints Bruņenieks stažējies Hohstas Universitātes klīnikā Frankfurtē pie Mainas, un Vīsbādenē, Waldfrīdes klīnikā Berlīnē un Pizas Universitātes klīnikā.
Skaistumkopšanas speciāliste
Valērija Ivanova
Izglītība:

Ieguvusi augstāko izglītību profesijā Skaistumkopšanas speciālists (kosmetoloģijā) un ir sertificēta ārstniecības persona. Papildus augstākajai izglītībai iegūts CIBTAC (Beauty therapy & Cosmetology) Level 2 Facial services sertifikāts, kas tiek atzīts vairāk kā 20 pasaules valstīs.

Pieredze:

Valērija papildus patstāvīgi pilnveido zināšanas dažādos semināros Latvijas un starptautiskajā mērogā. Valērija ieguvusi Starptautiskās prakses pieredzi Kanāriju salu Tenerifes 5* viesnīcā “Vincci Selección La Plantación del Sur” SPA salonā.

Skaistumkopšanas speciāliste
Liāna Gabrāne
Izglītība:

Liāna ir absolvējusi Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu un ieguvusi augstāko izglītību profesijā “Skaistumkopšanas speciālists” (kosmetoloģijā), nokārtojusi Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas eksāmenu, kā arī ir sertificēta ārstniecības persona.

Pieredze:
Papildus augstākajai izglītībai Liāna ieguvusi Lumenis sertifikātu darbam ar Lumenis LightSheer Desire lāzerepilācijas iekārtu.
 
Liāna ieguvusi prakses pieredzi skaistumkopšanas salonā “KOLONNA”, kur praktizēja un apguva dažādas skaistumkopšanas procedūras – pilna ķermeņa masāžu, anti-celulīta procedūra ķermenim, kā arī kopjošās procedūras sejas ādai.
 
Liāna turpina izglītoties un apgūt nepieciešamās iemaņas profesionālajā darbībā, papildus patstāvīgi pilnveido savas zināšanas dažādos semināros, kā arī interesējas par aktuālākajām skaistumkopšanas tendencēm.
Prakses administratore
Lāsma Ozoliņa
Izglītība:

Mūsu prakses administratore Lāsma ir absolvējusi Business Academy Dania Randers (Dānija) un ieguvusi augstāko izglītību – bakalaura grādu – International Hospitality management (Starptautiskā viesmīlības vadība).  

Pieredze:

Lāsmai ir vairāk kā 5 gadu pieredze viesmīlības vadības jomā, strādājot gan Latvijā, gan Dānijā. Brīvi runā trīs valodās (latviešu, angļu, krievu valodā) un sarunvalodas līmenī – dāņu valodā.

Lāsma zina, ka katrs klients ir cilvēks ar savu stāstu, tāpēc vienmēr uzklausīs, sadzirdēs, un padarīs klienta pieredzi pēc iespējas labāku.

Iegūsti pašpārliecinātību

Daudziem no mums matiņu likvidēšana ir ikdienas sastāvdaļa. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties skūšanos, vaksāciju vai matiņu noņemšanu krēmu, šīs iespējas var būt sāpīgas un neefektīvas, kā arī laikietilpīgas.

Ietaupi laiku un rūpes

LightSheer lāzera epilācija ir atšķirīga. Tas izmanto klīniski pārbaudītu lāzera diožu tehnoloģiju, lai ērti, efektīvi un neatgriezeniski noņemtu nevēlamus matiņus.

Jūties brīvi

Maini savu ikdienu, jo tajā vairs nebūs vietas raizēm par ieaugušiem matiņiem, apsārtušu ādu un citām situācijām, kas rada diskomfortu nevēlama apmatojuma dēļ.

Par mums

Jaunākās paaudzes lāzera sistēma

Lumenis LightSheer Desire ir dermatologu atzīta un klīniski pārbaudīta lāzera diožu sistēma.

Jebkura tipa matiņu likvidēšana

LightSheer aptur visu tipu matiņu augšanu, turklāt klīniskajās pārbaudēs pierādīts, ka tas uz rupjiem matiņiem iedarbojas labāk nekā citas lāzera sistēmas.

Procedūras drošums

Lāzera efektivitāte un drošums ir apstiprināts klīniskajos pētījumos. Tas izmanto lielu lāzera viļņa garumu lielā ātrumā, tāpēc pastāv mazs ādas apdeguma risks.

Lietojamība visās zonās

Ar lāzerepilācijas palīdzību iespējams likvidēt matiņus gan uz sejas, gan uz ķermeņa. Matiņu likvidēšana lielās zonās, kā mugura un kājas, notiek ātri, pateicoties HighSpeed vakuuma uzgaļa izmēram un tehnoloģijai.

Piemērots ikvienam

Procedūra paredzēta gan sievietēm, gan vīriešiem, ļaujot atbrīvoties no matiņiem nesāpīgā veidā pat mazās zonās - to nodrošina ChillTip atvēsināšanas tehnoloģija.