5 izplatītākās kļūdas SPF krēma lietošanā

Iepriekš esam stāstījuši par to, cik būtiski ir lietot SPF krēmu, taču tikpat svarīgi ir arī zināt, kā NEDRĪKST to nelietot! Lūk, piecas biežāk sastopamās kļūdas! 🚫🙅‍♀️

1️⃣ SPF krēms, kuram beidzies lietošanas termiņš: Aplūko SPF krēma iepakojumu! Pievērs uzmanību norādēm, kāds ir tā derīguma termiņš no pirmās lietošanas reizes un iepakojuma atvēršanas! Ja krēms Tavā kosmētikas plauktiņā stāv jau vairākus gadus – visticamāk tam jau ir beidzies termiņš!

2️⃣ Neparasta krāsa vai smarža: Ja SPF krēma krāsa vai smarža ir mainījusies, tas var liecināt par krēma sabojāšanos. Pārliecinies par krēma derīguma termiņu un pareizu tā uzglabāšanu!

3️⃣ Nepietiekama uzklāšana: Nepietiekams SPF krēma daudzums uz ādas nespēj nodrošināt nepieciešamo aizsardzību. Neaizmirsti rūpīgi pārklāt visas atklātās ādas zonas, lai nodrošinātu pilnvērtīgu aizsardzību pret saules stariem.

4️⃣ Kosmētikas produktu sajaukšana: SPF krēmu lietojiet kā atsevišķu slāni pirms jebkādas citas kosmētikas uzklāšanas. SPF krēmu pirms uzklāšanas nav nepieciešams sajaukt ar citu kosmētikas līdzekli.

5️⃣ Pārāk reta uzklāšana: Tikai reizi dienā uzklāts SPF krēms nesniegs efektīvu aizsardzību visas dienas garumā! Ik pēc pāris stundām uzklājiet SPF krēmu atkārtoti, īpaši pēc peldēšanās vai pastiprinātas svīšanas.

Dr. Gundegas Provais lāzerepilācijas prakse:
📞 +371 26223326
📧 info@gplazerepilacija.lv
🌐 www.gplazerepilacija.lv