5 padomi ādas kopšanai pavasarī!


Katrā gadalaikā mūsu sejas ādai nepieciešama atbilstoša kopšana un rūpes!

🔹 Papildus ikdienas ādas attīrīšanai, izmantojot seju attīrošu gēlu, micelāro ūdeni, attīrošo pieniņu vai losjonu, varam izmantot maigu pīlingu vai skrubi, lai efektīvi attīrītu ādas virsējo slāni. Taču svarīgi nepārcensties – skrubi ieteicams lietot vienu reizi nedēļā vai reizi divās nedēļās.

🔹 Pēc ziemas perioda varam izvēlēties vieglākas konsistences mitrinošos krēmus. Papildus vienu līdz divas reizes nedēļā var ādu palutināt ar mitrinošām maskām!

🔹 Pavasaris nozīmē arī spēcīgāku ultravioleto starojumu, tāpēc ikdienas sejas kopšanas rutīnā noteikti jāiekļauj saules aizsargkrēms ar SPF 50 aizsardzību! Sejas krēms ar SPF palīdz novērst priekšlaicīgu ādas novecošanos – sausumu, krunciņas un pigmentāciju.

🔹 Neaizmirsti arī par acu krēmu, jo āda ap acīm pēc ziemas perioda var būt īpaši sausa un kairināta. Acu krēmu izvēlies ar intensīvi mitrinošu iedarbību!

🔹 Mirdzošas sejas ādas un kopējās veselības pamatā ir sabalansēts uzturs, regulāras fiziskās aktivitātes un pietiekams uzņemtā ūdens daudzums!

Vai plāno šopavasar sevi palutināt ar kādu sejas procedūru?