Ādas kopšana ceļojumu laikā

Gatavojies doties baudīt pavasari uz kādu siltāku zemi?🏝️🏛️
Atceries par ādas kopšanu arī atvaļinājuma laikā (un tas nekas, ka tā būs tikai nedēļas nogale)!☝️

Esam sagatavojuši ieteikumus, lai ne tikai tu, bet arī tava āda būtu apmierināta ar ceļojumu!😎

🧳 Vienkāršo savu ādas kopšanu
Ja vien nedodies mēnesi garā atvaļinājumā, savā skaistumkopšanas somiņā tev būs nepieciešamas tikai trīs galvenās lietas – ādas attīrīšanas līdzeklis, mitrinošs krēms un saules aizsargkrēms. Ar to pietiks, lai tava āda justos labi īsā atvaļinājumā.

🧳 Ceļošanai piemērota izmēra produkti
Ja tu jau esi iegādājies savus mīļākos produktus ceļošanai paredzētā izmērā – lieliski! Bet ja nē – iesakām izvēlēties veikalos nopērkamus iepakojumus, kas paredzēti ceļošanai, un ievietot savus iemīļotākos produktus tajos. Tas ieekonomēs vietu koferī, kā arī tev nebūs jāuztraucas par to, vai atvērtā iepakojuma saturs nesabojās tavu apģērbu.

🧳 Rūpes par ādu lidojot
Lidmašīnas ir būvētas tā, lai pēc iespējas samazinātu gaisa mitrumu tajās. Līdz ar sausu gaisu, arī tava āda kļūst sausa. Pirms gariem lidojumiem iesakām uzklāt barojošu un mitrinošu krēmu (piemēram, nakts krēmu), kas saglabās ādas mitruma līmeni. Ja lidojums ir garš, vari uzklāt krēmu atkārtoti, vai izmantot termālo ūdeņu izsmidzināmos sprejus.

🧳 Pievērs uzmanību saules intensitātei
Neatkarīgi no tā, vai ceļo uz siltāku klimatu vai dodies uz sniegotiem kalniem, ir svarīgi lietot sauļošanās līdzekli. Jo tuvāk ekvatoram, jo lielāka ir saules intensitāte (to mēra izmantojot UV indeksu). UV indeksa mērījumus vari atrast arī telefona laikapstākļu aplikācijā, kura parādīs UV indeksu konkrētajā brīdī. Ja tas ir 3 vai lielāks, lieto vismaz SPF30 un centies uzturēties ēnā.