Biorevitalizācija – kas tas ir?

📌Biorevitalizācija ir efektīva ādas pretnovecošanas procedūra, kas dziļi mitrina ādu, izmantojot hialuronskābes injekcijas. Hialuronskābe ir viena no galvenajām skaistuma formulas sastāvdaļām, kas palīdz uzturēt mitruma līmeni mūsu ādā. Ādai novecojot, ko veicina saules staru nelabvēlīgā ietekme, stress, nepietiekama ūdens daudzuma uzņemšana un citi faktori, samazinās arī hialuronskābes līmenis. Biorevitalizācijas procedūrā ar injekciju palīdzību ādā tiek ievadīta dabīga, attīrīta hialuronskābe, atjaunojot dermas ūdens līdzsvaru, tiek stimulēta kolagēna un elastāna sintēze, uzlabojas ādas vielmaiņa, atjaunojas imūnā aizsardzība.
Dr. Gundegas Provais lāzerepilācijas privātpraksē piedāvā atjaunoto biorevitalizācijas procedūru – redermalizāciju – ar HYALUAL Institute XELA preparātu. XELA REDERM ir unikāls sukcināta un hialuronskābes apvienojums, kurš iedarbojas uz visiem ādas novecošanās mehānismiem, lai nodrošinātu spēcīgu komplekso anti-age efektu.
📌Gan mezoterapijas, gan redermalizācijas ārstnieciskās procedūras Dr. Gundegas Provais lāzerepilācijas privātpraksē iespējams veikt ar NANO SOFT adatiņām – mikroadatiņām, kuras ir 3 reizes mazākas par parastajām injekciju adatiņām, tādā veidā nodrošinot klienta komfortu un injekciju precizitāti procedūru laikā.
Vai tu zini, kur vēl izmanto NANO SOFT adatiņas?