Hialuronskābe

Noteikti jau būsiet pamanījuši, ka hialuronskābe ir viena no pēdējā laikā populārākajām tendencēm ādas kopšanas un kosmētikas pasaulē, bet vai tam ir pamats?
👉🏻 Šīs dienas publikācijā noskaidrosim, kāpēc hialuronskābe ir svarīga skaistumkopšanā, kā arī uzzināsim, kā tās izmantošana ikdienā var palīdzēt Jums uzlabot sejas ādas stāvokli.
💧 Hialuronskābe ir viela, kas atrodama absolūti visos orgānos, arī kaulaudos, saistaudos, asinīs un, protams, ādā. Mēs piedzimstam ar lielu šīs skābes daudzumu organismā, bet sasniedzot briedumu, hialuronskābes līmenis ādā ievērojami samazinās.
💧 Hialuronskābe jau dabīgi veidojas mūsu ādas dziļākajos slāņos un palīdz nodrošināt ādas mitrināšanu, audu atjaunošanos un brūču sadziedēšanu. Diemžēl arī dabīgi ar laiku hialuronskābes daudzums ādā samazinās.
❌ Samazinoties hialuronskābes daudzumam, ko ražo organisms, arī šūnu apmaiņas cikls kļūst gausāks, tā rezultātā āda zaudē elastību, kļūt raupjāka, un labāk redzamas kļūst krunciņas un grumbas.
💧 Hialuronskābe palīdz “piesaistīt” ūdeni. Tā darbojas kā magnēts, palīdzot šūnām saglabāt pēc iespējas vairāk ūdens, lai āda būtu pietiekami mitrināta un veselīga.
💧 Hialuronskābe veido īpašu aizsargslāni, kas palīdz novērst mitruma zudumu, palīdz uzturēt optimālu mitruma līmeni gan ādas virskārtā, gan dziļākajos slāņos, aizsargā ādu pret ārēju kairinājumu.
💧 Hialuronskābe ir vieglas tekstūras, ādu nekairinoša viela, kas piemērota jebkuram ādas tipam.
❕ Svarīgi arī zināt, ka hialuronskābes ienaidnieki ir solārijs, pārmērīga sauļošanās, toksīni, slikta pārtika, vāja imunitāte un stress, kas rezultātā rada hialuronskābes noārdīšanos.
✨ Izsakām izmēģināt kādu no mūsu sniegtajām procedūrām ar hialuronskābi – mezoterapiju vai biorevitalizāciju.