Iepazīstināsim Jūs ar mūsu jaunās procedūras OxyGeneo 3in1 katru no soļiem: šodien – radiofrekvence

Šodienas tēma: Radiofrekvence
▫️ Radiofrekvences (RF) liftinga tehnoloģiju sekmīgi pielieto sejas, kakla un dekoltē zonas ādas nostiprināšanai, kā arī sejas ovāla korekcijai.
☑️ Radiofrekvences uzdevums ir stimulēt kolagēno un elastīgo šķiedru sintēzi, kas veicina ādas šūnu atjaunošanos, uzlabo ādas kvalitāti un izskatu, samazina mazās grumbiņas un nodrošina liftinga funkciju.
▫️ Procedūras darbības laikā ādas audi tiek uzsildīti līdz noteiktai temperatūrai (parasti audu temperatūra paaugstinās par 6-7 grādiem). Līdz ar to dermas iesildīšana stimulē kolagēna izstrādi un nodrošina atjaunināšanās efektu, savukārt kolagēna un elastīna sintēze samazina grumbu dziļumu, no kolagēna šķiedrām formējas ādas karkass nodrošinot liftinga efektu.
Kādos gadījumos RF procedūra būs noderīga?
✔️ Procedūra piemērota cilvēkiem ar grumbām, acīmredzamu ādas novecošanos (saules, stresa, smēķēšanas iedarbības rezultātā), nevienmērīga ādas toņa un pigmentācijas gadījumā, kā arī ādas elastības un tonusa zuduma gadījumā. RF metode uzrāda arī labus klīniskos rezultātus, ārstējot gan rētas pēc aknes, gan paplašinātas poras.
✨ Rezultāts redzams jau pēc pirmās procedūras. Pilnam efektam ieteicams iziet procedūru kursu, taču procedūras biežumu varēsim noteikt pēc individuālas konsultācijas.
🤍 Uzticies dermatoloģes Dr. Gundegas Provais privātpraksei! Piesakies uz OxyGeneo procedūru un Tava āda staros jau pēc pirmās procedūras.