Jaunums – drīzumā piedāvāsim NeopenMed mikroadatu terapiju sejai un galvas ādai

🥳 Esam gandarīti paziņot, ka jau drīzumā klientiem piedāvāsim jaunāko augstas kvalitātes procedūru – NeopenMED mikroadatu terapiju, kas uzlabo ādas izskatu, tekstūru un kopējo stāvokli, kā arī stimulē matu augšanu galvas ādā (ja procedūru veic galvas ādā).
✅ Procedūras laikā ar mikroadatu ierīces palīdzību 0.1 līdz 1.5 mm dziļumā ādā tiek ievadīti klientam individuāli noteikti preparāti (vitamīni, mikroelementi, hialuronskābe). Tās progresīvā tehnoloģija ar 6 adatu palīdzību ļauj veikt līdz 900 dūrieniem sekundē! Preparātos esošās aktīvās vielas veicina atjaunošanās procesus ādā.
⏳ NeopenMED procedūrām piemīt ilgstoša iedarbība – ādas stāvokļa uzlabošanās turpinās arī pēc procedūras. Procedūras ar NeopenMED ir piemērotas arī īpaši jutīgām apstrādes zonām – ādai ap acīm. NeopenMED mikroadatu procedūru var veikt ne tikai sejas un dekoltē zonās, bet arī galvas ādā – stimulēt matu augšanu.
🔕 Ierīce, ar ko veic procedūru, ir īpaši viegla un klusa, kas rada papildus ērtības klientam.
ℹ Kursa ilgums: Procedūru skaitu nosaka speciālists izvērtējot katru gadījumu individuāli. Vidēji nepieciešamas 4 – 6 procedūras.
✨ Mūsu mērķis ir nodrošināt Jums tikai labākos un efektīvākos produktus, kas palīdzēs Jums rūpēties par savu ādu.
Dr. Gundegas Provais lāzerepilācijas privātprakse:
📲 +371 26223326
📧 info@gplazerepilacija.lv