Lāzerepilācija vai vaksācija?

☀️ Tuvojoties siltākam laikam, arvien aktuālāks kļūst jautājums par atbrīvošanos no nevēlamajiem matiņiem, taču kuru metodi izvēlēties? Šodienas publikācijā padalīsimies ar 3 galvenajām atšķirībām starp lāzerepilāciju un vaksāciju.
✔️ Sāpes
👉🏻 Vaksācija ir ļoti sāpīgs un ādu kairinošs process, savukārt lāzerepilācija ir nesāpīgs process. Mūsu klīnikā izmantojam vismodernāko diodes lāzera tehnoloģiju “Lumenis LightSheer Desire”. Procedūras laikā tiek izmantota lāzera unikālā HighSpeed vakuuma tehnoloģija un nepārtrauktas dzesēšanas tehnoloģija (ChillTip), kas procesu padara komfortablu un nesāpīgu. Pateicoties vakuumam mata folikuli lāzerepilācijas procedūras laikā ir tuvāk lāzera impulsam. Āda tiek maigi “iesūkta” ierīcē, matu folikuli ir tuvāk enerģijas avotiem un lāzera karstums iet tieši mata folikulā, destruējot jeb iznīcinot to.
✔️ Ieauguši matiņi
👉🏻 Ādā ieauguši matiņi visbiežāk veidojas tādēļ, ka, regulāri atbrīvojoties no apmatojuma, piemēram, izvēloties vaksāciju, matiņa stiebrs ar laiku kļūst vājš. Un tad matiņi vairs nespēj izaugt cauri ādas slānim, tāpēc ieaug ādā. Šīs problēmas dēļ liela daļa pacientu izvēlas tieši lāzerepilāciju, lai atbrīvotos no šīs problēmas. Jau pēc pirmās lāzerepilācijas procedūras redzami uzlabojumi.
✔️ Efekts
👉🏻 Vaksācija ir nebeidzams process, kas jāatkārto reizi 3-4 nedēļās. Lāzerepilācijas gadījumā, lai sasniegtu pilnīgu efektu un panāktu, ka matiņi neataug, jāiziet pilns kurss. Tā garumu speciālists nosaka individuāli katram klientam, vadoties pēc matiņu daudzuma un citiem individuāliem aspektiem. Tomēr acīmredzami uzlabojumi ir jau pēc pirmās lāzerepilācijas procedūras.
 
Kuru no matiņu likvidēšanas procedūrām izvēlies Tu?