Losjons vai toniks – kuru izvēlēties?

Šīs nedēļas #parunāsimpar tēma ir par mums visiem zināmajiem sejas kopšanas produktiem – losjonu un toniku. Tomēr svarīgākais ir saprast, ka šie ir pilnīgi atšķirīgi produkti ar dažādām funkcijām.
✅ Losjons ir 1.solis sejas ādas kopšanas rutīnā, kas piemērots, lai attīrītu ādu no netīrumiem, pēc tam seko 2.solis – ādas tonizēšana ar toniku.
Losjons piemērots visiem ādas tipiem, īpaši sausai ādai, lai atjaunotu optimālu mitruma līmeni un novērstu ādas diskomfortu. Losjons ir ar daudzpusīgu iedarbību – saudzīgi attīra, ilgstoši mitrina, novērš sausuma sajūtu.
❕ Viena no lielākajām kļūdām ir attīrošā līdzekļa nenomazgāšana. Šo līdzekļu sastāvā bieži vien ir minerāleļļas, tāpēc svarīgi atcerēties pēc losjona lietošanas sejas ādu nomazgāt ar ūdeni.
✅ Savukārt toniks tonizē un mitrina ādu, sagatavojot to seruma un krēma uzklāšanai. Tas palīdz atjaunot ādas pH līdzsvaru un aizsargāt to no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.
Atcerieties, ka, ja pēc kāda produkta lietošanas ir nepatīkama, savelkoša sajūta, tas nozīmē, ka ikdienas kopšanas līdzeklis nav piemērots Jūsu sejas ādai un jāpiemeklē cits.