Miegs – kāpēc tas ir tik svarīgs?

Viens no skaistas ādas noslēpumiem pavisam noteikti ir kvalitatīvs un pietiekams miega daudzums. Mūsu ķermenis nekad nepārstāj darboties – it īpaši, kad mēs guļam. Miegs ir laiks, kad ķermenis atjaunojas, un tas attiecas gan uz epidermu, gan uz smadzenēm un muskuļiem.
✨ Kvalitatīvs miegs mums sniedz ne tikai enerģiju un modrumu, bet arī skaistu un mirdzošu sejas ādas toni. Jūs jau noteikti būsiet dzirdējuši, ka nepietiekams miegs var ietekmēt ādas stāvokli kā rezultātā novērojami tumšāki loki zem acīm, nevienmērīgs ādas tonis, bālāka āda.
Padalīsimies ar 3 iemesliem, kāpēc kvalitatīvs miegs ir tik svarīgs:
✔️ Nakts laikā organisms ražo augšanas hormonu, kas ir atbildīgs par šūnu reģenerāciju un jaunu šūnu ražošanu. Šis process stiprina ādas elastību, uzlabo ādas mitrināšanu, sejas līnijas kļūst līdzenākas.
✔️ Nepietiekams miega daudzums var ietekmēt kortizola – stresa hormonu līmeni. Negulēšana palielina kortizola līmeni, kā rezultātā var pasliktināties sejas ādas stāvoklis.
✔️ Kamēr Jūs guļat, Jūsu ķermenis ražo kolagēnu, kas palīdz saglabāt ādas veselīgu izskatu, elastību un jauneklīgumu. Kolagēns veido ādas struktūru, kas ļauj tai izskatīties mirdzošai, tvirtai un jaunai.
✨ Lai ļautu ādai veikt savu darbu nakts laikā, ir svarīgi veikt visus vakara skaistumkopšanas rituāla posmus: attīrīšanu, tonizēšanu, mitrināšanu.
Kvalitatīvs miegs = veselīgs organisms un skaista āda.