Mīti un realitāte – ādas kopšana vīriešiem

❌ Vīriešiem pietiek ar vienu produktu ādas kopšanai
Vīriešu ādas kopšanas plauktiņos bieži vien ir atrodams ādas attīrīšanas līdzeklis, kas it kā der visam – sejai, ķermenim un matiem. Patiesībā viena produkta lietošana dažādām ķermeņa zonām ir vienvirziena biļete uz kairinātu un apsārtušu ādu. Sejas āda ir daudz maigāka nekā ķermeņa āda, tāpēc tai jālieto atsevišķs kopšanas līdzeklis, kas nav dušas želeja vai šampūns.

❌ Jo vairāk skūšanās putu – jo labāk
Cik bieži pērkot skūšanās putas tiek lasīts produkta sastāvs? Patiesībā liela daļa skūšanās putu sausina ādu, tāpēc šajā gadījumā – mazāk ir labāk! Pērkot skūšanās putas, meklē produktus ar dabiskām sastāvdaļām, piemēram, alveju, kas nodrošinās vienmērīgāku skūšanos un samazinās pēcskūšanās izsitumus un kairinājumus.

❌ Vīriešiem nav jāpiekopj ādas kopšanas rutīna
Tā nav taisnība. Arī vīriešiem ir jārūpējas par savu ādu, ikdienas kopšanas rutīnā iekļaujot gan attīrošus, gan mitrinošus līdzekļus, lai saglabātu veselīgu, skaistu un koptu ādu.

❌ Tirgū nav skaistumkopšanas procedūru, kas piemērotas vīriešiem
Lielākā daļa skaistumkopšanas procedūru ir piemērotas abiem dzimumiem – gan sievietēm, gan vīriešiem. Mūsdienu kosmetoloģijā ir dažādas procedūras, kuras iespējams apmeklēt, atkarībā no vēlamā rezultāta vai problēmas, kuru vēlies atrisināt.