Parūpējies par sevi un savu sejas ādu!

▫️ Arī šķietami mazi solīši ikdienā var mums šajā laikā palīdzēt justies un izskatīties labāk. Mums ir jāparūpējas gan par savu emocionālo, gan fizisko labsajūtu.

Šīs dienas publikācijā vēlamies padalīties ar pāris ieteikumiem, kas varētu Jums palīdzēt.

🏃🏽‍♀️ Kusties.
Laika pavadīšana svaigā gaisā apvienojumā ar fiziskām aktivitātēm uzlabos sejas ādas toni un izskatu kopumā. Pastaigas un sporta nodarbības ārā palīdz piesātināt ķermeni ar skābekli, tādējādi veicinot arī vielmaiņas procesus šūnās.

💧Neaizmirsti par ūdeni.
Ūdens ir ādas labākais draugs, tāpēc atceries padzerties. Tieši ūdens ādas dziļākajos slāņos palīdz nogādāt nepieciešamās barības vielas un skābekli, lai āda spētu pilnvērtīgi atjaunoties un izskatītos veselīga, mirdzoša un gluda.

🥗 Ēd pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Ievies savā ēdienkartē vairāk svaigus augu valsts produktus – augļus, dārzeņus, ogas, riekstus, sēklas, graudaugus un pākšaugus.

🔆 Neaizmirsti par saules aizsargkrēmu.
Saule veicina hiperpigmentācijas rašanās no saules kaitīgo UVA, UVB staru iedarbības, sagrauj ādas aizsargfunkciju, UVA, UVB stari veicina ādas novecošanos, apdegumu, fotonovecošanos, palielina ādas onkoloģisko saslimšanu risku. Tieši šo iemeslu dēļ nepieciešams lietot saules aizsargkrēmu. Saules aizsargkrēmu faktoram ir jābūt SPF 50+ un jāatceras, ka tas jāatjauno ik pēc divām stundām.

💆🏼 Palutini sevi ar sejas procedūru.
Pēc ziemas sejas āda nereti izskatās sagurusi, to ietekmē gan ziemas nogurums, vitamīnu izsīkums organismā, laika apstākļi, kas pret ādu nav bijuši saudzīgi. Piesakies pie mūsu meistariem un sagaidi pavasari ar mirdzošu un veselīgu sejas ādu. Šobrīd iesakām izvēlēties, piemēram, sejas ķīmisko pīlingu vai mūsu jauno OxyGeneo 3in1 procedūru.

Kuram no ieteikumiem Jūs visvairāk šobrīd vēlētos pievērst uzmanību?