Sejas ādas kopšanas soļi skaistai un veselīgai sejas ādai!

🌙 Kā pareizi veikt vakara sejas ādas kopšanu?
✔️ Lai sejas āda nakts laikā spētu elpot un atjaunoties, tai jābūt tīrai – tātad to nepieciešams atbrīvot no visiem ikdienas netīrumiem, kā arī no rīta uzklātajiem produktiem. Ādu tīra ar attīrošiem līdzekļiem: pieniņu, putām vai gelu atkarībā no ādas tipa.
✔️ Lai attīrošie līdzekļi iedarbotos, atkarībā no sejas ādas tipa vienu līdz divas reizes nedēļā tai nepieciešams pīlings – virspusēja mehāniska sejas attīrīšana. Atkarībā no ādas tipa var izmantot vai nu agresīvāku pīlingu ar skrubējošām daļiņām, vai arī bioloģisko enzīmu pīlingus, kas pēc savas konsistences būs līdzīgi krēmam un ļoti maigi nolobīs virspusējo ādas raga kārtu.
✔️ Tāpat arī 1-2 reizes nedēļā ieteicams lietot skrubi, lai attīrītu un mīkstinātu ādas virsmu.
✔️ Sejas tīrīšanu noslēdz ar toniku. Toniks palīdz tonizēt un mitrināt ādu, sagatavojot to seruma un krēma uzklāšanai.
✔️ Pēc tam uz sejas, kakla un dekoltē zonas uzklājiet serumu un/vai mitrinošu krēmu. Neaizmirstam arī par acs zonu. Jālieto pareizs, savam sejas ādas tipam un arī vecumam atbilstošs krēms, kas nodrošina gan ādas mitrināšanu, gan barošanu, gan atjaunošanu.
📌 Atgādinām, ka Dr. Gundegas Provais privātpraksē pieejams ķīmiskais pīlings, kas ir ārstnieciska sejas procedūra un iedarbojas intensīvāk, liekot ādai acīmredzami atjaunoties un starot!