Vai tev ir kāds brīnumlīdzeklis, kas ir neaizstājams tavā sejas kopšanas rutīnā?

Jebkura sejas kopšanas rutīna sastāv no mazgāšanas un mitrināšanas, bet kādus produktus būtu nepieciešams lietot, lai saglabātu ādas jaunību un tās dabiskās aizsargspējas?
Trīs produkti, kuriem būtu jāatrod vieta ikviena sejas kopšanas rutīnā!✨
💡 C vitamīns
C vitamīns stimulē kolagēna sintēzi un pasargā ādu no ultravioletā starojuma radītā fotonovecošanās procesa. Tas mazina apsārtumu uz izlīdzina ādas toni, aptur priekšlaicīgu ādas novecošanos, izlīdzina sīkās grumbiņas. Tāpat mazina iekaisuma procesus ādā, kā arī izlīdzina rētas, kas radušās pēc, piemēram, aknes. C vitamīns pieejams gan atsevišķi serumu veidā, gan kā sastāvdaļa dažādos krēmos. Vislabāk C vitamīnu lietot no rīta.
💡 Retinols
Molekulas, kas veido retinolu, nonāk dziļi dermas slānī, palīdzot neitralizēt brīvos radikāļus. Retinols palielina elastīna un kolagēna ražošanu, samazina grumbiņas, palīdz cīņā ar fotonovecošanos un vizuāli samazina poras. Visbeidzot, retinolam ir pīlinga iedarbība, kas palīdz uzlabot ādas tekstūru un toni. Šis produkts ir jāiekļauj tikai sejas kopšanas vakara rutīnā, jo saules ietekmē tas zaudē savas pozitīvās īpašības.
💡 Saules aizsargkrēms
Neviens brīnumlīdzeklis nedos vēlamo efektu, ja ikdienā netiks lietots saules aizsargkrēms. Lielākā daļa problēmu, kas rodas saistībā ar ādu, veidojas saules ietekmē – ultravioletais starojums ietekmē ādu ļoti spēcīgi – paātrina novecošanos, izraisa pigmentāciju, sausina ādu, kā arī veicina ādas vēža attīstību. Tādēļ neatkarīgi no gadalaika un ikdienas plāniem, ir jālieto saules aizsargkrēms ar aizsargfaktoru vismaz SPF30.
Pastāsti, kurus produktus savā sejas ādas kopšanas rutīnā esi iemīļojusi tu?