5 IDEJAS, kā veselīgi pavadīt Līgo svētkus!

Līgo svētki ir brīnišķīga iespēja baudīt vasaras sajūtu un kopābūšanu ar draugiem un ģimeni. Šeit ir 5 idejas, kā jūs varat izbaudīt Līgo svētkus veselīgi un pilni enerģijas:

1⃣ Izvēlies veselīgus uzkodas un aizstāj alkoholu ar svaigām sulām, augļiem vai ūdeni ar garšaugiem.
2⃣ Uzlādējies ar tautas deju: ieslēdz mūziku, aicini draugus un ģimeni pievienoties un izbaudi deju kustību un kultūras tradīciju spēku! Šis taču ir Dziesmu un deju svētku gads!
3⃣ Iekļauj svinībās sportiskas aktivitātes: uzspēlē ar draugiem bumbu vai frisbiju, dodies pastaigās pa mežu vai pludmali. Aktivitātes vairos enerģiju un pozitīvas emocijas!
4⃣ Izbaudi zāļu tēju rituālu: iegādājies kādu iecienītu tēju un izbaudi aromātu un garšu rituālu ar saviem tuviniekiem. Tējas ir labvēlīgas veselībai un tās var būt lieliska alternatīva alkoholam, īpaši gaidot Jāņu saullēktu!
5⃣ Rūpējies par sevi un atpūties: ne visi ir iecienījuši plašas un jautras svinības kuplā pulkā. Svētku brīvdienās vari parūpēties arī par atpūtu un iekšēju līdzsvaru. Dodies pastaigā, lasi labu grāmatu vai skaties iecienītu filmu. Rūpējies par sevi, atslābinies un atjauno enerģiju.

🌼🌿 Priecīgus Līgo svētkus! 🌿🌼

📲 +371 26223326
📧 info@gplazerepilacija.lv