Pēc svētkiem laiks parūpēties par savu sejas ādu!


Esat izbaudījuši garas un aktīvas Līgo svētku brīvdienas, bet tagad ir laiks atgūt un atjaunot savu skaistumu. 💆‍♀️

👉 Sāc ar sejas ādas attīrīšanu. Vasarā labāk izmantot attīrošās putas vai gēlu, jo vasaras laikā mēs parasti lietojam mazāk dekoratīvās kosmētikas, bet bieži izmantojam saules aizsargkrēmus – āda izdala vairāk sebuma un piesaista vairāk putekļu. Izmantojiet līdzekļus, kas ir piemēroti jūsu ādas tipam.

👉 Pēc tam pievērs uzmanību mitrināšanai un barošanai. Izvēlies sejas krēmu vai masku, kas atjaunos ādas mitruma līmeni un palīdzēs mazināt iekaisumus.

👉 Ja uz sejas ādas ir kukaiņu kodumi, uzklāj aukstu kompresi, kas samazinās pietūkumu un niezi. Ieteicams izvairīties no spēcīgiem attīrīšanas līdzekļiem vai skrubjiem, kas var vēl vairāk kairināt ādu. Izvēlies nomierinošu sejas losjonu vai krēmu, kas satur nomierinošus un pretiekaisuma komponentus.

👉 Neaizmirsti arī par savu ādas hidratāciju. Dzer daudz ūdens, lai uzturētu šķidruma līdzsvaru un uzlabotu ādas elastību.

👉 Ja svētku sagatavošanās un svinību laikā maz uzmanības veltīts atpūtai un pietiekamam miegam, izmanto iespēju kārtīgi izgulēties. Pietiekams miega daudzums palīdz atjaunot ādu un samazināt pietūkumu ap acīm.

🌞 Atceries, ka sejas kopšana ir ikdienas process, ne tikai pēc svētkiem. Rūpējies par sevi, lai tava seja vienmēr starotu! ✨

Palutini sevi ar kādu pēcsvētku procedūru vai masāžu Dr. Gundegas Provais lāzerepilācijas privātpraksē – mūsu speciālisti ieteiks tev piemērotāko procedūru!
📲 +371 26223326
📧 info@gplazerepilacija.lv