Izmēģini OxyGeneo 3in1 procedūru un iegūsti redzamu rezultātu uzreiz pēc tās!

OxyGeneo 3in1 procedūras laikā iespējams izbaudīt un apvienot 3 ļoti būtiskus soļus:

👌 Tripollar RF jeb radiofrekvence (pirmais solis) – aktivizē ādas atjaunošanos, stimulējot kolagēna un elastīna šķiedru ražošanu. Šo tehnoloģiju pielieto sejas, kakla un dekoltē zonas ādas nostiprināšanai, kā arī sejas ovāla korekcijai. 
 
👌 Oxygeneo jeb oksigenācija (otrais solis) – izmantojot fizioloģiskos procesus, kas ir atbildīgi par skābekļa līmeņa paaugstināšanos ādā, maigi atslāņo ādu un sagatavo to aktīvo sastāvdaļu absorbcijai. Šis solis pielīdzināms vieglai mikrodermabrāzijai. Procedūras rezultātā tiek aktivizēta dabiskā skābekļa līmeņa paaugstināšanās ādā, sejas āda kļūst mirdzošāka, mitrināta, izlīdzinās ādas tonis, mazinās smalkās grumbas.
 
👌 Ultraskaņa (trešais solis) – izmantojot ultraskaņu, tiek uzlabota asinsrite un veikta atbilstošā seruma ievade dziļāk ādā. Pēc ultraskaņas kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas izpaužas kā manāms liftings un smalko grumbu izlīdzināšanās. Sejas ultraskaņas masāžas sistemātiska veikšana paātrina limfas un asins cirkulāciju, noņem tūsku un muskuļu spazmas. 
 
Jūsu vizītes laikā mūsu speciālisti pārbaudīs Jūsu sejas ādu un ieteiks vispiemērotāko OxyGeneo programmu:
👉  “Revive”;
👉  “Illuminate”;
👉  “Balance”;
👉 ”Hydrate”;
👉  “Detox”;
👉  “Glam”.
 
Parūpējies par savas sejas ādas labsajūtu un skaistumu!