Pīlings – palīdzi savai sejas ādai atjaunoties pēc vasaras

Pīlings ir procedūra kas uzlabo epidermas ārējo slāni vai tā saucamo raga slāni un palīdz ādai atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām . Tā kā ādas šūnas nepārtraukti atjaunojas , tad atmirušās ādas šūnas, kas paliek ādas virskārtā, dažkārt var radīt pelēku sejas krāsu un kavēt dažādu sejas kopšanas līdzekļu un ūdens uzsūkšanos ādā.

Kad veikt pīlingu?

Rudens un ziemas sezona ir labākais laiks, kad sejas ādas izskatu uzlabot ar pīlinga procedūru, kas palīdz ādai atgūt mirdzumu. 

Ko pīlings dod ādai?

Pīlinga mērķis ir iespējami maigā veidā palīdzēt ādai atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām, izlīdzinot sejas ādas raga slāni, nevis šo slāni noņemot vai sabojājot.

Populārākie mīti par pīlingu:

 1. Pīlings ir abrazīvs kā skrubis un sabojā ādas virsējo slāni.
  Pīlinga mērķis ir iespējami maigā veidā palīdzēt ādai atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām, izlīdzinot sejas ādas raga slāni, nevis šo slāni noņemot vai sabojāt. 

 2. Pēc pīlinga ļoti bieži ir sejas ādas apdegums un izteikta sejas lobīšanās. Dažām acu priekšā parādās aina, no seriāla “Sekss un lielpilsēta”, kurā Samantai bija patiesi sarkana āda pēc pīlinga procedūras. Taču realitātē no pīlinga procedūrām nevajadzētu baidīties, jo mūsdienās biežāk izmantojamos pīlingos nav tik spēcīgu skābju sastāvu, lai radītu tik izteiktu kairinājumu . Speciālists pēc procedūras brīdina par iespējamu lobīšanos, kas vairumā gadījumu nav izteikta un atkarīga  no izmantojamā pīlinga ekspozīcijas laika uz ādas. 

 3. Pīlingu nedrīkst veikt, ja ir jūtīga āda. Pat ja jums ir jutīga āda, pinnes, rozācija vai ekzēma, jūs joprojām varat veikt pīlinga procedūru. Daži pīlingi ir izstrādāti pat jutīgai ādai vai ādai, kurai ir nosliece uz rozāciju. Daži pīlingi palīdz nomierināt ādu, mazinot iekaisumu.

 4. Man būs nepieciešama tikai viena pīlinga procedūra. Lai gan rezultāti, piemēram, gaišāks, jauneklīgāks ādas tonis, ir redzami pēc vienas pīlinga procedūras, jums var būt nepieciešamas vairāk procedūras, lai iegūtu labākus rezultātus. Piemēram, ja vēlaties piestrādāt pie problēmām, kas saistītas ar dziļākām grumbām, pūtītēm vai tumšiem plankumiem, jums, iespējams, ik pēc sešām līdz astoņām nedēļām būs jāveic ķīmiskā pīlinga procedūra. 

Pīlinga procedūra

Pīlingi, kas pieejami Dr. Gundegas Provais privātpraksē

1. Biorevitalizējošais pīlings-iluminaizers (pH 1,2) ādas mirdzumam.
  • vecuma radīto izmaiņu profilakse un korekcija;
  • ādas hiperpigmentācijas pazīmju korekcija;
  • delikāta eksfoliācija sejas reljefa un krāsas uzlabošanai;
  • ādas tonusa un elastības palielināšana, aktivizējot neokolaģenēzes procesu;
  • samtaina, gluda un mirdzoša izskata iegūšana.

PREPARĀTA FORMULA:

  •  palaiž ādas atjaunošanās procesus;
  • novērš ādas novecošanas klīniskās izpausmes;
  • sniedz starojošas ādas efektu!

SASTĀVS:

Trihloretiķskābe – maigi iekļūst ādā, palaižot ādas reģenerācijas un revitalizācijas procesus. Stabilizētā formula, kombinācijā ar citām skābēm, ļauj izvairīties no “frost” efekta.

Vīnskābe – АНА skābe, kas nodrošina saudzīgu un vienmērīgu eksfoliāciju, izlīdzina ādas krāsu, palīdz atjaunot ādas struktūru. Piemīt antioksidanta un mitrinoša iedarbība, kā rezultātā pēc procedūras tiek iegūta noturīga samtainas un svaigas ādas sajūta.

Fitīnskābe – piemīt maiga eksfoliējoša iedarbība. Pilda divkāršu funkciju: helators – kavē melanīna izstrādi un veicina ādas balināšanu, antioksidants – cīnās ar oksidatīvā stresa sekām, piemīt reģenerējoša iedarbība.

Oligopeptīds-4 – neiroprotektors sintētiskais peptīds, kas satur 91 aminoskābi, palielina šūnu proliferatīvo aktivitāti (dalīšanos) un kontrolē šūnas cikla attīstību, paātrina apoptozes funkciju defektīvajās šūnās.

Retinola acetāts – A vitamīna forma, kas paātrina šūnu atjaunošanos, normalizē tauku dziedzeru funkcijas, palielina ādas elastību. Piemīt oksidatīva, vispārēji nostiprinoša iedarbība, kavē keratinizācijas procesus, normalizē vielmaiņas procesus, palielina ādas noturību pret infekcijām.

4-butilrezorcinols – inhibē melanīna izstrādi, kavējot tirozīna pārvēršanos melanīnā. Lieliski samazina pigmenta plankumus, tajā pašā laikā nekairina ādu.

Žeņšeņa ekstrakts – piemīt spēcīga antioksidanta iedarbība, stimulē kolagēna sintēzi un aizsargā ādu no UV starojuma kaitīgās iedarbības. Žeņšeņa ekstrakta tonizējošais efekts, tā spēja paātrināt reģenerācijas procesus, kā arī regulēt ūdens-sāļu un olbaltuma bilanci ādā, padara to par obligātu komponentu novecojušas sausas ādas kopšanā.

2. TMC

Vidusslāņa stimulējošais, anti oksidējošais pīlings (TCA, DMAE, laktobionskābe, lipojskābe, kojskābe, mandeļskābe, resveratols, C vitamīns, organiskais silīcijs).

Vissezonu pīlings TMC 3+ action – I klases medicīniska ierīce (pH 1,5), jaunas koncepcijas vielu kombinācija, kas bāzējas uz sekojošu komponentu mijiedarbību:

  • zemas koncentrācijas kaustiski elementi;
  • pretnovecošanās aktīvo ingredientu komplekss.

SASTĀVS:

TCA

TCA iedarbojas uz dermas virsslāni, stimulējot fibroblastus kolagēna un elastīna pastiprinātai izstrādei. Atlikušais TCA, kontrolējas un neitralizējas ar preparātu Neutro-Active, kas atļauj izvairīties no frosta veidošanās un samazināt eksfoliāciju pēc procedūras.

MANDEĻSKĀBE

Mandeļskābe paliek ādas virsslānī uzlabojot ādas tekstūru. Skābe izlīdzina, mitrina, balina, kā arī viņai piemīt antibakteriālās īpašības, āda labi mitrinās un tai parādās veselīgs mirdzums.

KOJSKĀBE

Kojskābe iekļaujas līdz bazālām slānim, ingibējot fermentus, kas veido melanīnu. Izsauc balinošo ādas pigmenta plankumu efektu.

DMAE

DMAE pret novecošanās viela, kura iedarbojas uz muskuļu šķiedrām, palielinot to tonusu. DMAE piemīt antioksidējošā iedarbība, aizsargā šūnas no brīvajiem radikāļiem, palielina šūnu aizsargājošās īpašības.

ANTIOKSIDANTI

C Vitamīns veicina antioksidantu un balinošu darbību;
Resveratrols spēcīgs antioksidants;
Organiskais silīcijs piedalās novecošanās procesu aizkavēšanā.

TMC 3+ procedūra aizkavē novecošanās procesus, nekairinot ādas virsmu (*). Maigās epidermālās lobīšanās laikā  stimulējās fibroblasti, lai ražotu:

  • kolagēnu
  • elastīnu

(*) var izraisīt vieglu eksfoliāciju.

PRIEKŠROCĪBAS PACIENTIEM:

 • Tūlītēja atgriešanas sabiedriskā dzīvē
 • Bez sāpju sajūtam
 • Redzami rezultāti pēc pirmās procedūras

Dr. Gundegas Provais privātprakses speciālisti veic ārstnieciskos pīlingus ar izcilu zīmolu ārstnieciskiem un kosmetoloģiskiem līdzekļiem.

 

Lai pieteiktos procedūrai: 

Tel. nr.: +371 26223326

E-pasts: info@gplazerepilacija.lv