Kādēļ OxyGeneo 3in1 dēvē par SARKANĀ PAKLĀJA procedūru?

💃 OxyGeneo galvenā priekšrocība – tūlītējs un ievērojams efekts, kas redzams jau pēc pirmās procedūras! Ja Jums ir jāapmeklē pasākums, ieplānojiet savu OxyGeneo procedūru tajā pašā dienā vai iepriekšējā dienā, un pasākuma laikā visi noteikti pamanīs jūsu ādas mirdzumu!

💦 Jau pēc pirmās procedūras tava āda kļūs mirdzoša, mitrināta un tiks aizsargāta no brīvajiem radikāļiem. Izlīdzināsies smalkās līnijas, sejas āda izskatīsies vienmērīga un starojoša.

🔄 OxyGeneo 3in1 procedūra arī ilgtermiņā uzlabo ādu, nodrošinot mikrocirkulāciju. Procedūra palēnina novecošanās procesu un būtiski uzlabo tās izskatu.

OxyGeneo 3in1 procedūras laikā iespējams izbaudīt un apvienot 3 ļoti būtiskus soļus:
👌 Tripollar RF jeb radiofrekvence (pirmais solis) – aktivizē ādas atjaunošanos, stimulējot kolagēna un elastīna šķiedru ražošanu.
👌 Oxygeneo jeb oksigenācija (otrais solis) – izmantojot fizioloģiskos procesus, kas ir atbildīgi par skābekļa līmeņa paaugstināšanos ādā, maigi atslāņo ādu un sagatavo to aktīvo sastāvdaļu absorbcijai.
👌 Ultraskaņa (trešais solis) – izmantojot ultraskaņu, tiek uzlabota asinsrite un veikta atbilstošā seruma ievade dziļāk ādā. Pēc ultraskaņas kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas izpaužas kā manāms liftings un smalko grumbu izlīdzināšanās.

Gaidīsim tavu pieteikumu uz procedūru šeit:
📲 +371 26223326
📧 info@gplazerepilacija.lv