Šodien mūsu privātpraksei ir 2 gadu dzimšanas diena!

Dziļi sevī ir jāpieņem lēmums un tikai tad nāk veiksme. Tā nu jau kādu laiku manī virmoja vēlme justies labāk un strādāt sevis izveidotā praksē. Drosmīgi lēmumi, ieguldītā enerģija, darbs, veiksmes un neveiksmes, apkārtējo atbalsts un arī neticība, mana pacietība un visam pāri sevis pārvarēšana ik uz soļa, vainagojās ar panākumiem un 2021.gada 20.jūnijā esot kopā ar saviem tuvākajiem, atklāju savu privātpraksi. Viena no laimīgākajām dienām manā dzīvē! 🥰

Šī ir mana SIRDS-PRAKSE. 💖 Šis ir manas sirds ceļš. Es ticu, ka spēju caur savu darbu un attieksmi pret cilvēkiem, darīt šo pasauli labāku. Es turpinu sniegt pasaulei to, ko protu vislabāk – profesionālu un cilvēcisku pieeju saviem pacientiem, klientiem.

Paldies manai komandai par ieguldīto darbu un atbalstu visās situācijās! 🫶
🧡Lāsma Ozoliņa– Tu jau zini, ka bez Tevis es nevarētu pat ½ , ko varu izdarīt 24h. Tu esi manā labā roka un labākā asistente kādu varu vēlēties. Es patiešām nezinu nevienu tādu lietu, kuru es Tev jautātu un Tu nemācētu to atrisināt?!
🧡Liāna Gabrāne – Tava profesionalitāte, miers un maigās rokas liek klientiem aizmigt procedūras laikā. Paldies, ka dalies ar šo mieru arī ar mani un mūsu klientiem, ļaujot relaksēties un izbaudīt procedūras.
🧡Valērija Razujeva Razujeva – Tu jau zini, ka mūsu ugunīgās enerģijas ir tās, ka liek mums nekad neapstāties. Paldies, par Tavu neatlaidību un iedvesmu, kā arī jaunu pakalpojumu ieviešanu mūsu klientu lutināšanai.
🧡 Elīna Tumanova – paldies par Tavu drosmi un spēju ļoti ātri iemācīties pavisam jaunu amatu, kā arī liels paldies no Lāsmas par iespēju atpūsties vasarā! 🤭🏖️

Esmu pateicīga ikvienam, kas atbalsta mani un manu komandu! Jūsu atsauksmes, smaidi, efektīvi terapijas un procedūru rezultāti, liek mums arvien vairāk attīstīties un strādāt ar vēl lielāku atdevi.

Paldies mana mīļā ģimene par mūžīgo atbalstu un ticību maniem spēkiem!

No sirds,
Jūsu dr. Gundega Provais

Foto: Māris Becītis

20.06.2021