LED gaismas terapija – kas tas ir un ko no tās sagaidīt?

Droši vien interneta biezokņos esi manījusi sadzīves videoklipus, kuros cilvēki, visbiežāk sievietes, biedē savus dzīvesbiedrus nēsājot masku, no kuras spīd zila, sarkana vai pat dzeltena gaisma. Tā ir LED sejas maska, kas iekarojusi vietu daudzu sieviešu skaistuma skapītī. 😇
LED (gaismas diodes) gaismas terapija ir neinvazīva procedūra, kas iekļūst ādas slāņos, lai uzlabotu tās stāvokli.
Mūsdienās dermatologi un estētiķi parasti izmanto LED gaismas terapiju, lai ārstētu dažādas ādas problēmas kopā ar citām procedūrām, piemēram, krēmiem, ziedēm un sejas kopšanas līdzekļiem, lai nodrošinātu vislabākos rezultātus.
👉 LED gaismas terapija palīdz ārstēt dažādas ādas problēmas un stāvokļus, tostarp:
📍 Ekzēma
📍 Matu izkrišana
📍 Vieglas pūtītes
📍 Psoriāze
📍 Rozācija
📍 Saules bojājumi
📍 Brūces
📍 Smalkās līnijas un grumbiņas
LED gaismas terapijā tiek izmantoti dažādi viļņu garumi, kas atbilst dažādām redzamām krāsām. Katra krāsa iekļūst dažādos ādas dziļumos un uzlabo atšķirīgas ādas problēmas.
👉 Šobrīd populārākās LED terapijas ir zilā gaisma un sarkanā gaisma. Bet ar kādām problēmām šo krāsu terapijas cīnās?
❤️ Sarkanās LED gaismas terapija samazina smalkās līnijas un grumbiņas, stimulē kolagēna ražošanu ādā, kā arī var mazināt iekaisumu.
💙 Zilās LED gaismas terapijas divi galvenie virzieni ir pūtīšu izraisošu baktēriju iznīcināšana un aktivitātes samazināšana ādas tauku dziedzeros.
Cilvēki ar jebkuru ādas tipu un krāsu var izmantot LED gaismas terapiju. Tajā netiek neizmantota ultravioletā (UV) gaisma, tāpēc tā neizraisa ādas bojājumus vai apdegumus.