Uzlecošā zvaigzne – hialuronskābe!


Viena no skaistumkopšanas produktu sastāvdaļām, kas pēdējā gada laikā ir kļuvusi par “superzvaigzni” ādas kopšanā, ir hialuronskābe. 🌟

Tā ir pazīstama kā sastāvdaļa, kas ādai rada “pilnīgu” efektu, bet vai tai ir arī citas īpašības? Jā!🤩

Hialuronskābes pozitīvā ietekme uz ādu:
💝 Mitrina ādu
💝 Veicina brūču sadzīšanu
💝 Aiztur mitrumu ādā
💝 Samazina smalkās līnijas un grumbiņas
💝 Ārstē sejas apsārtumu
💝 Padara ādu elastīgu un tvirtu
💝 Saglabā ādas jauneklīgumu

👉 Šobrīd hialuronskābe kā skaistumkopšanas produktu sastāvdaļu ir iespējams atrast lielākajā daļā ādas kopšanas līdzekļu, taču jāatzīst, ka hialuronskābes serums kā atsevišķa skaistumkopšanas sastāvdaļa sniegs vislabākos mitrināšanas rezultātus.💦

👉 Ja esi izlēmis lietot hialuronskābi, kas iekļauta kādā no ādas kopšanas produktiem (sejas attīrīšana, mitrināšana), iesakām lietot produktu ar hialuronskābi, kas veidots uz ūdens vai želejas bāzes, taču sausai ādai vislabāk derēs uz eļļas bāzes veidots produkts.

👉 Ja ikdienā lieto hialuronskābes serumu, uzklāj to uz attīrītas ādas, nostirpinot to ar mitrinošu krēmu. Ja uzklāsi hialuronskābi virs sauļošanās līdzekļa vai mitrinātāja, tas nedarbosies.

👉 Dr. Gundegas Provais lāzerepilācijas privātpraksē tiek veiktas mezoterapijas, biorevitalizācijas un redermalizācijas procedūras, kuru laikā ādas dziļākajos slāņos ar injekciju palīdzību tiek ievadīta hialuronskābe kopā ar vēl citām ādai svarīgām vielām, tādā veidā veicinot vispārēju ādas veselības stiprināšanu un ilgnoturīgu efektu.