Lumenis LightSheer DESIRE – patentēta High Speed vakuuma un ChillTip™ atvēsinošā tehnoloģija

Lumenis LightSheer DESIRE – tā ir iebūvēta uzticamība – divas progresīvas tehnoloģijas matu pastāvīgai samazināšanai * visiem ādas tipiem. 

Pastāvīga/permanenta?

Matu samazināšanās tiek definēta kā ilgstošs, stabils atkārtoti augošu matiņu skaita samazinājums, mērot 6, 9 un 12 mēnešus pēc lāzerepilācijas kursa pabeigšanas.

Drošība un uzticamība

LightSheer® izmanto vismodernāko diodes lāzera tehnoloģiju, kuras viļņa garums ir 805 nm vai 1060 nm. Precīzs lāzera impulss ir paredzēts matu folikulam, vienlaikus atstājot ādu neskartu. Mūsdienās diode lāzers ir visbiežāk izmantotā matu noņemšanas tehnoloģija, kas ļauj droši un efektīvi apstrādāt visus ādas un matu tipus. 

Dermatoloģe Gundega Provais informē , ka par zelta standartu medicīnā tiek dēvētas metodes un tehnoloģijas , kuras nodrošina labāko efektivitāti apvienojumā ar drošību , ātrumu un klientu apmierinātību. Tieši tāpēc cīņā ar nevēlamo matiņu augšanu diode lāzers Lumenis LightSheer DESIRE ir atzīts par zelta standartu. 

Ar vakuuma tehnoloģijas palīdzību tiek panāks labāks lāzerpilācijas efekts. Pateicoties vakuumam mata folikuli lāzerepilācijas procedūras laikā ir tuvāk lāzera impulsam. Āda tiek maigi “iesūkta” ierīcē, tādā veidā melanocītu blīvums tiek reducēts, un matu folikuli ir tuvāk enerģijas avotiem un lāzera karstums iet tieši mata folikulā, destruējot jeb iznīcinot to.

Procedūras nesāpīgums

Ar šīs unikālās vakuuma tehnoloģijas palīdzību tiek samazinātas sāpes procedūras laikā , kas ir būtisks ieguvums , īpaši apstrādājot lielākus ādas laukumus. 

Uzgalis ar vakuuma tehnoloģiju ir paredzēts lielāku ādas laukumu apstrādei, savukārt ChillTip ar safīra dzesēšanas sistēmu tiek izmantots maziem ādas laukumiem, kuriem nepieciešama maksimāla precizitāte.  Ar šo ChillTip uzgali , kad āda tiek nepārtraukti dzesēta , tiek panākta maksimāla epidermas jeb ādas aizsardzība un procedūras nesāpīgums.