Mezoterapija, biorevitalizācija un redermalizācija – procedūras, kuras saglabās tavas ādas jaunību!

📌Mezoterapija, biorevitalizācija un redermalizācija – procedūras, kuras saglabās tavas ādas jaunību!
Mezoterapija, biorevitalizācija un redermalizācija ir ārstniecisko procedūru kurss, kuru laikā ādas dziļākajos slāņos ar injekciju palīdzību tiek ievadītas tai nepieciešamās vielas, gūstot ilgnoturīgu efektu.☝️
👉 Mezoterapijas laikā āda tiek – mitrināta, izlīdzinātas grumbiņas, ādai tiek piešķirta elastība un tvirtums, samazinātas poras, kā arī sniedz veselīgu mirdzumu.
👉 Biorevitalizācija ir efektīva ādas pretnovecošanas procedūra, kas dziļi mitrina ādu, izmantojot hialuronskābes injekcijas. Procedūras laikā tiek stimulēta kolagēna un elastāna sintēze, uzlabojas ādas vielmaiņa, atjaunojas imūnā aizsardzība.
👉 Redermalizacija – atjaunotā biorevitalizācijas procedūra, kurā tiek izmantots HYALUAL Institute XELA preparāts – unikāls dzintarskābes un hialuronskābes apvienojums, kurš iedarbojas uz visiem ādas novecošanās mehānismiem, nodrošinot vislabāko anti-age efektu.
“Fillmed” NFCT 135 HA un NFCT 135 formulas, kuras izmanto Dr. Gundegas Provais lāzerepilācijas privātpraksē, ir unikāls mezoterapijas komplekss, kas tiek dēvēts par “mezoterapijas zelta standartu”, jo to sastāvā esoša hialuronskābe, kopā ar vēl 59 ādai svarīgām vielām ievērojami uzlabo ādas stāvokli.
Šo mezoterapijas formulu izmanto speciālisti visā pasaulē un 2018. gadā NFCT saņēmusi balvu par vienu no labākajiem produktiem estētiskajā skaistumkopšanā pēdējo 20 gadu laikā!🤩
Vai vēlies saglabāt savu jauneklīgo izskatu ilgāk? Piesakies uz kādu no šīm procedūrām!