Mīļie klienti, sveicieni šajā pavasarīgajā dienā!

 Šīs dienas publikācijā vēlamies Jūs iepazīstināt ar vienu no mūsu lieliskajām speciālistēm – Liānu Gabrāni.

🙋🏻‍♀️ Liāna ir absolvējusi Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu un ieguvusi augstāko izglītību profesijā “Skaistumkopšanas speciālists” (kosmetoloģijā), nokārtojusi Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas eksāmenu, kā arī ir sertificēta ārstniecības persona.

✨ Papildus augstākajai izglītībai Liāna ieguvusi Lumenis sertifikātu darbam ar Lumenis LightSheer Desire lāzerepilācijas iekārtu.
✨ Liāna ieguvusi prakses pieredzi skaistumkopšanas salonā “KOLONNA”, kur praktizēja un apguva dažādas skaistumkopšanas procedūras – pilna ķermeņa masāžu, anti-celulīta procedūra ķermenim, kā arī kopjošās procedūras sejas ādai.
✨ Liāna turpina izglītoties un apgūt nepieciešamās iemaņas profesionālajā darbībā, papildus patstāvīgi pilnveido savas zināšanas dažādos semināros, kā arī interesējas par aktuālākajām skaistumkopšanas tendencēm.

📌 Dr. Gundegas Provais privātpraksē Liāna šobrīd praktizē un veic tādas estētiskās procedūras kā ķīmiskais pīlings, lāzerepilācija, OxyGeneo sejas procedūra un mezoterapija.

Gaidīsim Jūs uz procedūru pie mums Jēkabpilī, Rīgas ielā 115!