Pasargā sejas ādu un matus no sālsūdens ietekmes!

Pasargā sejas ādu un matus no sālsūdens ietekmes! 🌞
Atpūšoties pie jūras, ir svarīgi rūpēties par savu ādu un matiem, lai saglabātu tos veselīgus un skaistus. Šeit pieci ieteikumi, kā to izdarīt:
1️⃣ Aizsargā ādu ar saules aizsargkrēmu: Izmanto aizsargkrēmu ar augstu SPF, lai pasargātu ādu no kaitīgiem UV starojuma efektiem. Atcerieties regulāri atjaunot saules aizsargkrēmu, it īpaši pēc peldēšanās.
2️⃣ Pēc peldes jūrā noskalo ādu un matus: Jūras ūdenī ir liela sāls koncentrācija, kas matus ievērojami sausina, padara trauslus, kā arī mazina matu krāsas pigmentu.
3️⃣ Lieto mitrinošus līdzekļus: Sālsūdens un saule var sausināt ādu, tāpēc lieto mitrinošus ķermeņa losjonus vai eļļas. Tie palīdzēs saglabāt ādas mitrumu, elastību un veselīgu izskatu.
4️⃣ Aizsargā lūpas: Lieto lūpu balzamu ar SPF, lai aizsargātu lūpas no saules bojājumiem un izžūšanas. Tās paliks mīkstas un mitrinātas pat spēcīgā saulē.
5️⃣ Aizsargā matus no tiešas saules ar cepuri vai lakatu: īpaši, ja atrodies tiešos saules staros.
Visaktīvākais UV starojums ir laika posmā no 11.00–15.00, tāpēc šajā periodā iesakām neuzturēties tiešos saules staros! Lai izdodas saglabāt skaistu un veselīgu ādas un matu stāvokli! 🌊🌞
Sazinies ar mums:
📞 +371 26223326
📧 info@gplazerepilacija.lv