Procedūra, kas iekarojusi mūsu klientu sirdis!

🤍 OxyGeneo 3in1 procedūra ir šī gada jaunums Dr. Gundegas Provais privātpraksē, bet tā jau kļuvusi par vienu no populārākajām procedūrām. Kāpēc? Jo vienas procedūras laikā iespējams izbaudīt un apvienot 3 ļoti būtiskus soļus:
✅ Tripollar RF jeb radiofrekvence (pirmais solis) – Aktivizē ādas atjaunošanos, stimulējot kolagēna un elastīna šķiedru ražošanu. Nodrošina fokusētu RF enerģiju drošā un efektīvā veidā, izraisot kontrolētu dermas sasilšanu.⁣ RF veicina ādas šūnu atjaunošanos, uzlabo ādas kvalitāti un izskatu, samazina mazās grumbiņas un nodrošina liftinga funkciju.
✅ Oxygeneo jeb oksigenācija (otrais solis) – Izmantojot fizioloģiskos⁣ procesus, kas ir atbildīgi par skābekļa līmeņa paaugstināšanos ādā, maigi atslāņo ādu un⁣ sagatavo to aktīvo sastāvdaļu absorbcijai.⁣ Šis solis pielīdzināms vieglai mikrodermabrāzijai.
✅ Ultraskaņa (trešais solis) – izmantojot ultraskaņu , tiek uzlabota asinsrite un veikta atbilstošā seruma ievade dziļāk ādā. Pēc ultraskaņas kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas izpaužas kā manāms liftings un smalko grumbu izlīdzināšanās.
Procedūras beigās tiek veikta sejas masāža, izmantojot speciālu masāžas uzgali.
🤍 Uzticies Dr. Gundegas Provais privātpraksei! Piesakies uz OxyGeneo procedūru un Tava āda staros jau pēc pirmās procedūras.