Atbrīvojies no nevēlamajiem matiņiem!

Atbrīvojies no nevēlamajiem matiņiem!
❌ Vai arī Jums rada diskomfortu ieauguši, tumši, biezi matiņi nevēlamajās zonās? Vai arī Jūs esat nogurusi no regulāras skuvekļa izmantošanas vai nepatīkamām sajūtām vaksācijas laikā?
✅ Lāzerepilācija ir lielisks risinājums visām iepriekš minētajām ikdienas problēmām.
▫️Lāzerepilācijas procedūras ne tikai samazina matiņu ataugšanu, laika gaitā padarot tos daudz plānākus, gaišākus un trauslākus, bet arī atbrīvo no ieaugušiem matiņiem. Rezultātā tiek iegūta maiga un gluda āda.
🔬 Mūsu klīnikā izmantojam vismodernāko diodes lāzera tehnoloģiju “Lumenis LightSheer Desire”. Procedūras laikā tiek izmantota lāzera unikālā HighSpeed vakuuma tehnoloģija un nepārtrauktas dzesēšanas tehnoloģija (ChillTip), kas procesu padara komfortablu un nesāpīgu.
▫️ Lāzerepilācija ir efektīva, iedarbīga un sniedz ilgtermiņa risinājumu, lai atbrīvotos no nevēlamā apmatojuma. Lāzerepilāciju var veikt jebkurā ķermeņa daļā, kurā ir nevēlami matiņi.
▫️ Turklāt, lai lāzerepilācijas rezultāts būtu acīmredzams, ir nepieciešams laiks un atkārtotas procedūras. Uzsākot lāzerepilācijas kursu pavasarī, Jums būs laiks sagatavoties vasaras sezonai!
🤍 Izvēlies lāzerepilāciju un jūties pārliecināta visos dzīves brīžos!