Labās vielas kopšanas līdzekļos

✅ SALICILSKĀBE ir droša sastāvdaļa, kas rūpējas par taukainu un aknes skartu ādu. Tā ir ļoti populāra kosmētikas līdzekļu sastāvdaļa, kas palīdz noņemt lieko sebumu, attīra poras un samazina piņņu veidošanos. Svarīgi atcerēties, ka tā padara ādu jutīgāku pret sauli, tāpēc salicilskābi saturošus produktus ieteicams lietot uz nakti un neaizmirst par SPF.
✅ GLIKOLSKĀBE galvenokārt tiek lietota ķīmiskos pīlingos dermatoloģisko procedūru laikā, kā arī kosmētikas līdzekļos lietošanai mājas apstākļos. Glikolskābei palīdz izlīdzināt grumbas vai aknes rētas, kā arī kopumā uzlabot ādas vizuālo stāvokli.
✅ HIALURONSKĀBE veido īpašu aizsargslāni, kas palīdz novērst mitruma zudumu, palīdz uzturēt optimālu mitruma līmeni gan ādas virskārtā, gan dziļākajos slāņos, aizsargā ādu pret ārēju kairinājumu.
✅ CINKA OKSĪDS ir dabīgs minerāls, kas tiek izmantots kā UV filtrs sauļošanās līdzekļos (nano cinka oksīda veidā) un kā sastāvdaļa kopšanas līdzekļos ādas nomierināšanai un kairinājuma mazināšanai.
❕Svarīgi atcerēties, ka visas iepriekš minētās vielas ir ar spēcīgu iedarību, un tās jālieto atbilstošā un drošā procentuālā daudzumā. Iesakām konsultēties ar sertificētu kosmētiķi vai dermatologu.
Atgādinām, ka kosmētiķa konsultācijas privātpraksē ir BEZMAKSAS. Konsultācijas laikā tiek ieteiktas gan piemērotākās procedūras, gan sejas attīrīšanas un kopšanas līdzekļi.