Kuru no Institut Esthederm procedūrām izvēlēties?

Kopš pirmsākumiem Institut Esthederm ir koncentrējies uz ādu un tās mijiedarbību ar vidi. Procedūras, kas rūpējas ādu un palīdz veicināt tās funkcionalitāti, izprotot dabiskos mehānismus un palīdzot ādas atjaunošanās procesiem.

Kuru no Institut Esthederm procedūrām izvēlēties?

💧 HYDRA+ procedūrā ādā uzreiz un intensīvi tiek atjaunots apūdeņošanas līmenis, tā kļūst tvirta un mirdzoša. Grumbas un smalkās līnijas tiek aizpildītas no iekšpuses.

🌸 SENSI procedūra neitralizē iekaisuma faktorus, kas izraisa novecošanu. Āda tiek nomierināta un labāk aizsargāta, lai efektīvāk cīnītos pret stresu, kas izraisa ādas priekšlaicīgu novecošanu.

🌼 PURE procedūras rezultātā āda ir attīrīta, un izsitumi mazinās. Āda ir redzami tīrāka, sejas krāsa izlīdzināta, poras ir savilktas, un sejas krāsa ir gaišāka.

💧 HIALURONSKĀBES procedūras komplekss spēj iekļūt dziļi ādā un piesātināt to ar mitrumu, paaugstinot audu blīvumu. Āda ir intensīvi mitrināta, mirdzoša un elastīga.

🌿 SPIRULĪNAS procedūra sniedz tūlītēju risinājumu nogurušai, blāvai ādai. Tiek panākta dziļa atjaunošana un ādas audu nostiprināšana. Veicina ādas bioloģiskās funkcijas un aktivizē metabolismu.

✨ PĪLINGA procedūras rezultātā āda ir attīrīta, tā kļūst līdzenāka, iegūstot vienmērīgu sejas ādas tekstūru.

🔝 Piedāvātās skaistumkopšanas procedūras balstās uz produktu sastāviem ar zinātniski pierādītu iedarbību. Kombinācijā ar ekskluzīvajām manuālajām procedūrām, tiek panākts tūlītējs un noturīgs rezultātus.