Izmēģini skaistumkopšanas procedūras, kuras iecienījušas slavenības

Glancētie žurnālu vāki, sarkano paklāju pasākumi. Slavenības vienmēr izskatās lieliski! 🤩
Ne vienmēr tie ir filtri, kurus izmanto video vai fotogrāfijās. Ne vienmēr tā ir arī kosmētika, kas, nenoliedzami uzlabo izskatu. Lieliska izskata pamatā ir rūpes par savu ķermeni un ādu. Vai tu zini, kādas procedūras iecienījušas pašmāju zvaigznes?🗯️

🌟 Inese Galante (operdziedātāja) – slavenībām, kuras bieži atrodas uz skatuves simtiem cilvēku priekšā, ir svarīgi izskatīties labi un rūpēties par savu izskatu. Inese atklāj, ka viņas skaistuma noslēpums ir mezoterapijas procedūras, uz kurām viņa dodas regulāri.
🌟 Jana Duļevska (TV personība) – kādā no intervijām atklāj, ka ir uzticīga Institut Esthederm zīmola kopjošās kosmētikas klāstam, kā arī jau vairāk kā 3 gadus apmeklē Institut Esthederm kopjošās procedūras salonos.

🌟 Liene Ušakova (radio personība, dziedātāja) – Lienei ir liela pieredze skaistumkopšanas procedūrās, jo savā dzīvē izmēģinājusi dažādas procedūras un ir liela to piekritēja. Šobrīd viņas top procedūru sarakstā ietilpst biorevitalizācija un mezoterapija, kuras veikusi jau vairākas reizes. Tāpat ik pa laikam Liene apmeklē pīlinga un dermabrāzijas procedūras.

🌟 Diāna Kubasova (modele, Miss Multiverse 2018) – Diāna ir viena no tām sievietēm, kura uzskata, ka par seju jāsāk rūpēties jau agrā jaunībā. Viņas skaistuma noslēpums slēpjas vairākās procedūrās, kuras viņa veic regulāri – biorevitalizācija un hydrafacial kompleksās ādas kopšanas procedūras. Taču Diāna piekodina, ka arī mājas apstākļos jāmitrina ādu, jālieto sejas maskas, lai sejas āda vienmēr būtu kopta, veselīga un saglabātu jauneklīgo izskatu.

P.S. – lielāko daļu procedūru, kas minētas šajā rakstā, ir iespējams izmēģināt arī pie mums!🤩

Kuru skaistumkopšanas procedūru esi iemīļojusi tu?